Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Увага! Стартував всеукраїнський рейтинг ВГО АППУ «Сумлінні платники податків – 2019»

2020-08-14

14 липня 2020 року розпочато прийом заявок від підприємств на участь в Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2019».

Конкурс традиційно проводитиметься у два тури:

І тур Рейтингу на обласному (регіональному) рівні у період: з 14 липня по 14 серпня включно – прийняття заявок в регіонах;

ІІ тур Рейтингу на всеукраїнському рівні у термін: з 14 серпня по 14 вересня включно – визначення переможців І-го туру Рейтингу та подання номінантів на ІІ-й тур до Генеральної дирекції ВГО АППУ.

Як і раніше, в рейтингу мають право брати участь підприємства трьох категорій – великі, середні, малі. Проте, оскільки кількість номінацій скорочено, перемогу здобудуть лише найкращі платники податків – всього 36 підприємств з усієї України.

З питань реєстрації Заявки на участь у Рейтингу на обласному (регіональному) рівні просимо звертатися до Територіальних відділень Асоціації платників податків України в областях та місті Києві, за місцем реєстрації підприємства. Контакти всіх Територіальних відділень Асоціації розміщенні на її Офіційному сайті за посиланням: https://appu.org.ua/join/#map.

За бажанням номінанта, Заявки на участь у Рейтингу на Всеукраїнському рівні можуть подаватися напряму до Генеральної дирекції Асоціації платників податків України, e-mail: appu2018@ukr.net.

Оригінали документів на участь в Рейтингу є обов’язковими!

Просимо направляти їх на адресу:

04119 м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 83-Д, а/с 25

ВГО «Асоціації платників податків України»

або

Відділення Нової пошти № 237, м. Київ,

Андрій Горячкін моб. 067-252-28-73.

Більш детальна інформація про Рейтинг та перелік документів, які необхідно подати для участі в ньому, розміщенні на Офіційному сайті Асоціації за посиланням: https://appu.org.ua/rating/.