Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Токмацькі платники податків поповнили бюджети на 172 мільйони

07.11.2019

Надходження до бюджетів усіх рівнів від платників податків Токмацького району за 10 місяців 2019 року зросли на 25 відсотків. Про це повідомила начальниця Токмацького управління ГУ ДПС у Запорізькій області Любов Чумакова під час наради, що відбулася під головуванням першого заступника голови Токмацької райдержадміністрації Станіслава Фролова.

Вона доповіла, що у січні-жовтні до державного бюджету Токмацького району надійшло понад 79 мільйонів гривень, що більше аналогічного періоду минулого року на 42 відсотки, додатково скарбниця отримала 23,5 мільйона гривень. Зокрема, сплата податку на додану вартість збільшилась на 20 мільйонів гривень, податків та зборів з доходів фізичних осіб – на 22 відсотки.

До місцевих бюджетів Токмацького району спрямовано 93 мільйони гривень, що на 14 відсотків більше минулорічного показника. Найбільше зростання забезпечили податок на нерухоме майно – 38 відсотків, податок на доходи фізичних осіб та плата за землю – 22 відсотки.

Крім того, суб'єкти малого та середнього підприємництва сплатили до бюджетів громад 16 мільйонів гривень єдиного податку.

 

Токмацьке управління ГУ ДПС у Запорізькій області