Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Від детінізації земельних відносин зростуть бюджети Оріхівської громади

02.12.2019

Днями начальниця Оріхівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Тетяна Гринь провела робочу зустріч з представниками Оріхівської об’єднаної територіальної громади за участю заступниці міського голови м. Оріхів Олени Трифанової.

Тетяна Гринь повідомила про отриману інформацію щодо власників та користувачів землею по кожному старостинському округу ОТГ та наголосила на необхідності подання достовірних даних щодо земельних ділянок для належного оподаткування.

Учасники розглянули проблемні питання щодо сплати земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно та нормативно-грошової оцінки земельних ділянок. Тетяна Гринь звернула увагу, що платники мають провести звірки об'єктів оподаткування з податковими органами. Наразі посилюється контроль за цільовим використанням землі, тому орендарі повинні укласти договори з орендодавцями та своєчасно поінформувати про це контролюючі органи.

Найближчим часом податківці району разом із спеціалістами виконавчого комітету міськради проведуть зустрічі на територіях кожного старостинського округу із землекористувачами, землевласниками та орендарями, на яких роз'яснюватимуть принципи нарахування плати за землю, а також відповідальність за несплату податків.

Оріхівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області