З початку року до Оріхівського управління податкової служби області громадяни подали 2738 декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік. Мешканці Оріхівського та Гуляйпільського районів задекларували 4 мільйони 513,2 тисячі гривень, що на 397 тисяч більше, ніж за три місяці минулого року.
Серед декларантів є громадяни, які подали декларації після отримання спадщини, від операцій з інвестиційними активами, продажу рухомого майна тощо.
Нагадуємо, відповідно до змін, запроваджених Законом України від 17.03.2020 №533-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)", громадяни мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 1 липня 2020 року. Тобто, останній день подання декларації – 30 червня 2020 року. Податкові зобов’язання, визначені фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 1 жовтня 2020 року.
Задекларувати доходи у режимі онлайн можна через Електронний кабінет: https://cabinet.tax.gov.ua.