За п'ять місяців року до місцевих бюджетів регіону надійшло 46 мільйонів 200 тисяч гривень податку на нерухоме майно.
Як повідомила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, від суб'єктів господарювання-юридичних осіб скарбниці отримали майже 30 мільйонів гривень податку на нерухомість, від фізичних осіб – понад 16 мільйонів гривень.
У травні власники запорізької нерухомості спрямували до місцевих бюджетів 3 мільйони 200 тисяч гривень.
Нагадуємо, в цьому році згідно з рішеннями міської ради ставку податку на нерухоме майно у місті Запоріжжя встановлено на рівні 0 відсотків.
Детальна інформація про це – за посиланнями:
https://zp.tax.gov.ua/listivki-ta-broshuri/973405.html
https://zp.gov.ua/pages/164604-miscevi-podatki-ta-zbori.