Упродовж січня-липня запорізькі підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 82 мільйони гривень податку на прибуток. Рівень минулорічних надходжень перевищено майже на 280 мільйонів гривень.
Як повідомила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, до державного бюджету спрямовано 967 мільйонів 500 тисяч гривень, що на 263 мільйони 400 тисяч гривень більше, ніж торік. До місцевих бюджетів направлено 114 мільйонів 600 тисяч гривень, це на 16 мільйонів 200 тисяч гривень більше надходжень січня-липня минулого року.
У липні з прибутків запорізьких компаній бюджети отримали 20 мільйонів гривень, що майже на шість мільйонів гривень більше, ніж торік.
Нагадуємо, 19 серпня – останній день сплати податку на прибуток підприємств за перше півріччя та частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за перше півріччя. Також цього дня спливає термін сплати податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції за другий квартал.
20 серпня є граничною датою для сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств платниками, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним за серпень.
Також звертаємо увагу, що 31 серпня спливає термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2025 року по 30.06.2026 року. Крім того, цей день є останнім для сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств з пунктів обміну іноземних валют за серпень.