Громадська організація, яка об'єднує багатотисячне коло ветеранів податкової служби, відзначила своє 15-річчя від дня заснування. З цієї нагоди у Державній податковій службі України відбулася урочиста нарада.
Голова ради "Всеукраїнської асоціації ветеранів ДПС" Ельвіра Єрмолаєва, керівники організації та представники місцевих осередків у регіонах приймали вітання від в. о. Голови Державної податкової служби Євгена Олейнікова, Центральної Ради Всеукраїнської профспілки органів державної податкової служби. Від Запорізької області в онлайн режимі участь в урочистостях взяли начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, голова місцевого осередку Валентина Бойко, члени організації.
Після вітальних промов керівництва служби, Асоціації та регіональних відділень громадської організації кращі представники ветеранського руху отримали пам'ятні нагороди.