Шановні запоріжці!
Вітаємо з Днем Конституції України!
Зараз як ніколи ми розуміємо, що цивілізаційний вибір дається дорогою ціною, але воля та щасливе майбутнє наступних поколінь – це те, заради чого варто битися до абсолютної Перемоги.
Вільні духом, непереможні за своїм єством, нетерпимі до несправедливості та свавілля українці писали свою Конституцію з думкою про краще майбутнє. Віримо, що невдовзі саме вона стане міцним фундаментом для відбудови та відродження України. І на цей раз це буде найкраща версія сучасної європейської держави!
Перемоги, мирного неба, сил та наснаги для щоденної праці задля процвітання України.
Зі святом!
З повагою, колектив та
в.о. начальника ГУ ДПС
у Запорізькій області
Руслан Рачинський