Війна змінила усіх українок, але вас, напевне, найбільше.
Бути жінкою у тимчасовій окупації або під постійними обстрілами та у ризиковій близькості до лінії фронту – це справжній виклик, який ви щодня гідно приймаєте.
Кожна з вас непохитно дивиться в очі ворогу, транслюючи на увесь світ незламність, красу та віру в переможне майбутнє України. Ми впевнені, настане час, і усі міста, містечка та селища Запорізької області знову заповнять безтурботні, усміхнені гарні жіночі обличчя. І ми привітаємо кожну з вас оберемками весняних квітів та купою побажань.
Сьогодні ж ми особливо хочемо поділитися теплом своїх сердець і захистити силою своєї молитви кожну «Злу Мавку», яка чинить опір в окупації та попри реальну небезпеку демонструє загарбникам, що вони на чужій землі.
Нехай цьогорічна весна пробуджує найтепліші сподівання у ваших серцях, а разом з ними укріплюється надія та віра в найскорішу перемогу, яка поверне мирне життя у квітучу Україну!
Колектив та в.о. начальника
ГУ ДПС у Запорізькій області
Іван Саранцев