У січні платники податків регіону направили до державного бюджету 222 мільйони 700 тисяч гривень військового збору, що на 47 мільйонів гривень або на 27 відсотків перевищує сплату аналогічного періоду минулого року. Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова.
Нагадуємо, 19 лютого – останній день сплати за четвертий квартал 2025 року єдиного податку та військового збору платниками третьої групи за результатами поданих декларацій. А 20 лютого спливає термін сплати за лютий авансових внесків з єдиного податку та військового збору фізичними особами-підприємцями першої та другої груп спрощеної системи оподаткування.
Також звертаємо увагу, що фізичні особи-підприємці та самозайняті особи, які були мобілізовані або підписали контракт на військову службу, звільняються від оподаткування, зокрема, від сплати військового збору. Детально про це читайте за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/945334.html.