Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Графік особистого прийому громадян посадовими особами ДПС у Запорізькій області

Прийом громадян посадовими особами здійснюється в громадській приймальні приміщення Головного управління ДПС у Запорізькій області, розташованого за адресою: місто Запоріжжя, проспект Соборний, 166. 

Також, по питаннях, які належать до компетенції державних податкових інспекцій, прийом здійснюється за місцем розташування відповідних державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Запорізькій області.

Запис на прийом до посадових осіб Головного управління ДПС у Запорізькій області здійснюється управлінням організації роботи за телефоном (061) 219-05-59 або особисто в кабінеті № 104 приміщення Головного управління ДПС у Запорізькій області за адресою місто Запоріжжя, проспект Соборний, 166.

Запис на черговий прийом до керівництва органу ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДПС - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом (п.7 Розділу VІI Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній податковій службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15 червня 2020 року № 297 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2020 року за № 969/35252).

Субсайт Головного управління ДПС у Запорізькій області вебпорталу ДПС: https://zp.tax.gov.ua 

Графік особистого прийому