Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Мешканці Бердянську, Бердянського та Приморського районів задекларували 144 мільйони гривень доходів

05.08.2020

Станом на початок липня до Бердянського управління декларації про  майновий стан і доходи подали 3777 осіб, які задекларували дохід на суму 144 мільйони 162 тисячі гривень. Про це повідомила  начальник Бердянського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова.

За результатами декларування місцеві бюджети поповняться на майже 12,4 мільйона гривень ПДФО та 1,8 мільйона гривень військового збору. Із самостійно задекларованих громадянами зобов’язань до бюджетів уже надійшло 7,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та понад мільйон гривень військового збору.

Найбільшу кількість декларацій надали громадяни, які отримали у 2019 році доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Вони подали 1640 декларацій або 43% від загальної кількості поданих декларацій. Також 201 декларацію подали громадяни, які отримали спадщину.

Своїм правом на отримання податкової знижки скористалися 170 осіб. За результатами розрахунків, сума до повернення складає 409 тисяч гривень.

Як наголосила Оксана Федорова, сплачені податки з отриманих доходів забезпечують можливість своєчасного фінансування державних програм соціального спрямування. Вона подякувала всім громадянам, які виконали свій конституційний обов’язок, задекларувавши минулорічні доходи.

Слід нагадати, що громадяни, які бажають реалізувати право на податкову знижку за наслідками 2019 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2020 року.

Сума податкового зобов’язання, зазначена в річній декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 жовтня 2020 року.

 

Бердянське управління
ГУ ДПС у Запорізькій області