Головне управління ДПС
у Запорізькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Пологівські податківці допомагають розібратися платникам з Електронним кабінетом

опубліковано 23 липня 2021 о 13:08

Фахівці Пологівської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області надають платникам податків практичну допомогу щодо користування сервісами Е-кабінету, які працюють 24/7, крім часу, необхідного для технічного обслуговування.

Аби громадяни навчилися подавати звітність в електронному вигляді за допомогою режиму «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua), у Центрі обслуговування платників Пологівської ДПІ відведені спеціальні робочі місця, під’єднані до мережі Інтернет.

На прохання відвідувачів фахівці ЦОПу в доступній формі демонструють зручність та простоту роботи з електронними сервісами ДПС.

Варто додати, що переваги подання звітності онлайн вже оцінили більшість пологівських, більмацьких та розівських платників податків.

Електронний підпис, необхідний для доступу до приватної частини Електронного кабінету, можна безкоштовно отримати у будь-якого Кваліфікованого надавача ЕДП, в тому числі й у підрозділах Інформаційно-довідкового департаменту ДПС. З переліком необхідних документів, розташуванням відділень та порядком отримання ЕДП можна ознайомитись за посиланням: http://acskidd.gov.ua.

Крім того, спеціалісти інспекції роз'яснили особливості подання одноразової добровільної декларації.