Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Від пологівських, більмацьких та розівських платників до місцевих бюджетів надійшло понад 270 мільйонів гривень

, опубліковано 11 серпня 2021 о 15:48

Протягом січня-липня 2021 року пологівські, більмацькі та розівські платники податків сплатили до місцевих скарбниць 270 мільйонів 500 тисяч гривень, що на 39 мільйонів або 16 відсотків перевищує показник минулого року. Про це повідомила начальниця Пологівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Найбільші суми надійшли від сплати податку на доходи фізичних осіб – 187 мільйонів гривень, що на 33 мільйона більше рівня минулого року.

У порівнянні з минулим роком на 3 мільйони гривень збільшилась плата за користування землею суб’єктами господарювання і фізичними особами. З початку року землекористувачі направили до бюджету 43 мільйони гривень плати за землю.

Платники єдиного податку з початку року сплатили 32 мільйони гривень, у тому числі фізичні особи – підприємці – 14 мільйонів.

Пологівські, більмацькі та розівські власники нерухомості спрямували до місцевих бюджетів 5 мільйонів гривень, що на 2 мільйони більше, ніж торік.