Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Програмні РРО: як сформувати сертифікат електронної печатки для РРО (відеоуроки ДПС)

31.07.2020 -

З 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання можуть при здійсненні готівкових розрахунків із споживачами застосовувати програмні РРО, в якості яких можливо буде застосовувати будь-який пристрій (смартфон, планшет, комп’ютер тощо). Програмний РРО за допомогою спеціального програмного забезпечення може фіскалізувати розрахункові операції на сервері ДПС.

У відеоуроках ДПС №7 та №8 роз’яснено, як сформувати фізичною особою-підприємцем та юридичною особою сертифікат електронної печатки для використання у програмних реєстраторах розрахункових операцій, як заповнити форму реєстраційної картки, що потрібно зробити для отримання електронних довірчих послуг відповідальною особою.

Такі печатки почнуть діяти з 1 серпня 2020 року після набрання чинності Закону України від 20.09.2020 № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

Відеоурок № 7. Як сформувати сертифікат електронної печатки для РРО фізичною особою-підприємцем можна переглянути за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/427606.html

Відеоурок № 8. Як сформувати сертифікат електронної печатки для РРО юридичною особою - за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/427607.html

Відео також доступне на ютуб-каналі ДПС.