Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До уваги великих платників податків!

, опубліковано 30 грудня 2020 о 11:28

З 1 січня 2021 року Державна податкова служба України розпочинає свою роботу як єдина юридична особа. У рамках проведеної інституційної реформи змінено формат роботи з великими платниками податків. Утворено п’ять міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: центральне, східне, західне, південне, північне (далі – МУ ВПП).

Усіх великих платників, які були включені до Реєстру великих платників податків на 2021 рік, закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, східним МУ ВПП – 287, західним МУ ВПП – 150, південним МУ ВПП – 148, північним МУ ВПП – 135 платників.

Загалом до Реєстру великих платників податків на 2021 рік включено 1371 платника. З них 1097 – знаходяться на обліку в підрозділах Офісу ВПП, 274 – в регіональних управліннях ДПС.

30 грудня 2020 року через електронний сервіс «Електронний кабінет платника» та офіційну електронну пошту юридичної особи Державною податковою службою України буде повідомлено великих платників податків про закріплення за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Звертаємо увагу, що актуальною формою взаємодії у період карантинних обмежень з податковими органами є використання електронних сервісів, запроваджених ДПС. Для отримання адміністративних та інших послуг можна використовувати, зокрема, Електронний кабінет платника податків (cabinet.tax.gov.ua).

Крім того, для інформаційної підтримки та допомоги платникам податків щодо стану обробки податкової звітності, реєстрації податкових накладних та функціонування електронних сервісів функціонує Контакт-центр ДПС (0 800 501 007).

Для запобігання поширенню вірусу COVID-19 рекомендуємо платникам податків утриматися від відвідування ДПС без нагальної потреби та користуватися електронними сервісами ДПС.

 

Довідково:

Перелік територіальних органів ДПС, що утворюються як відокремлені підрозділи ДПС, затверджено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби», наказу ДПС «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» від 30.09.2020 № 529.