Головне управління ДПС
у Запорізькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Як подати декларацію про майновий стан і доходи: онлайн vs офлайн

, опубліковано 17 березня 2021 о 14:03

Дякуємо нашим читачам за активність в опитуванні в історіях, і не можемо не радіти вашим правильним відповідям. Давайте детально їх розберемо.

Бланк податкової декларації про майновий стан і доходи можна переглянути або завантажити на сайті ДПС в Електронному кабінеті платника за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/form/view/F0100211. Крім самої декларації там же можна знайти додатки для розрахунку податкових зобов'язань та розрахунку податкової знижки. При цьому, ця інформація міститься у відкритій частині кабінету платника, і для отримання бланку не потрібно використовувати електронний ключ.

А от для того, щоб заповнити та відправити декларацію онлайн необхідно авторизуватися в приватній частині Електронного кабінету платника за допомогою кваліфікованого електронного підпису. До речі, отримати КЕП можна безкоштовно в пунктах обслуговування Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС – у Запоріжжі такий пункт знаходиться за адресою вул. Паркова, 4а, або у будь-якій іншій установі, яка надає подібні послуги. Перелік документів, необхідних для отримання електронного підпису, ви знайдете за посиланням https://acskidd.gov.ua/etrusted-services.

Подати декларацію також можна особисто у Центрах обслуговування платників податків, із дотриманням соціальної дистанції та з використанням засобів індивідуального захисту. Однак, ми рекомендуємо скористатися електронними сервісами та вирішувати усі свої питання з податковою службою дистанційно. Адже це зручно, доступно та абсолютно безпечно.