Головне управління ДПС
у Запорізькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Запорізька комунікаційна податкова платформа тимчасово працюватиме у Львівській області

, опубліковано 21 вересня 2022 о 10:41

За майже два місяці запорізькі громадські організації та платники вже мали можливість оцінити переваги взаємодії з податковою службою на майданчику Комунікаційної платформи, яка увесь цей час через близькість нашого регіону до лінії фронту діяла на базі Головного управління ДПС у Вінницькій області.

Дякуємо нашим колегам за підтримку запоріжців та звертаємо увагу платників на те, що починаючи з понеділка, тримати зв’язок нам допомагатимуть фахівці Головного управління ДПС у Львівській області. Саме до них запоріжці мають звертатися, у разі виникнення питань, які потребують фахового обговорення.

Механізм налагодження діалогу, залишився незмінним. Ви надсилаєте на електронну скриньку lv.ikc@tax.gov.ua своє звернення, в якому необхідно викласти зміст питання, що потребує вирішення та вказати назву суб’єкта господарювання, (код ЄДРПОУ), ПІБ (РНОКПП). Після отримання листа з вами оперативно зв’яжеться координатор платформи для визначення формату відповіді та, за потребою, дати проведення зустрічі з відповідальними особами профільних структурних підрозділів Головного управління ДПС у Львівській області.

Бажаємо, щоб приводів для звернень було небагато та сподіваємось, що найближчим часом Запорізька податкова служба зможе знову взаємодіяти з мешканцями регіону як і раніше.