Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За якою формою потрібно подавати заяву для одержання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами?

, опубліковано 22 лютого 2023 о 13:16

Вимог щодо форми заяв на отримання ліцензій на право виробництва, оптової торгівлі спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» та іншими нормативно-правовими актами не встановлено.

Згідно з частиною 10 статті 9 Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги», суб’єкт надання адміністративних послуг забезпечує можливість безоплатного одержання суб’єктами звернення у достатній кількості бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги, в тому числі одержання бланків з вебсайтів суб’єктів надання адміністративних послуг, у центрах надання адміністративних послуг.

Таким чином, для отримання ліцензії на провадження відповідного виду діяльності суб’єкт господарювання повинен звернутися до органу ліцензування із заявою у довільній формі. У разі необхідності для зручності заповнення заяви суб’єкт господарювання може звернутись до суб’єкта надання адміністративних послуг.

При цьому перелік адміністративних послуг, що надаються контролюючими органами, розміщений на офіційному вебпорталі ДПС (Головна сторінка/Діяльність/Адміністративні послуги) за посиланням http://www.tax.gov.ua/diyalnist-/admin-poslugi.

Інформація щодо адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДПС розміщена на офіційному вебпорталі ДПС у розділі  «Адміністративні послуги» ( https://tax.gov.ua/diyalnist-/admin-poslugi/administrativni-poslugi-teritorialni

Інформація щодо адміністративних послуг,  що надаються Головним управління ДПС у Запорізькій області, бланки та зразки заяв розміщена на субсайті ГУ ДПС у розділі  «Адміністративні послуги» (https://zp.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu).