Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підприємства Запорізької області сплатили 232 мільйони гривень "екоподатку"

, опубліковано 13 вересня 2023 о 09:11

У січні-серпні від запорізьких платників до бюджетів усіх рівнів надійшло 232 мільйони гривень екологічного податку. Так, до державного бюджету направлено 201 мільйон 300 тисяч гривень, до місцевих скарбниць перераховано 30 мільйонів 800 тисяч гривень.

У серпні від забруднювачів навколишнього середовища бюджети отримали 69 мільйонів 700 тисяч гривень. Зокрема, до держбюджету спрямовано 58 мільйонів 534 тисячі гривень, до місцевих бюджетів сплачено 11 мільйонів 165 тисяч гривень.

Нагадаємо, суб'єкти господарювання не повинні подавати заяву про відсутність у звітному році об'єкта екологічного податку, якщо джерела забруднення знищені або знаходяться на територіях, на яких ведуться бойові дії.

Крім того, підприємства, зареєстровані за місцем розміщення об'єктів оподаткування на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, та на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації можуть не нараховувати та не сплачувати екологічний податок. Детальніше – за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/699604.html.