Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Перехід на довоєнну систему оподаткування: що важливо знати запорізьким платникам?

, опубліковано 13 вересня 2023 о 11:03

Фахівці Олександрівської податкової інспекції провели робочу зустріч з відвідувачами і працівниками Шевченківського територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя, під час якої обговорювалися податкові новації та необхідність застосування касової техніки.

Основна увага була приділена роз'ясненням Закону України №3219-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану". Підприємців, перш за все, цікавили питання переходу на інші системи оподаткування та застосування фінансових санкцій за результатами податкового аудиту. Як було наголошено, наразі для платників прифронтових регіонів діють преференції, зокрема, звільнення від відповідальності за певні порушення.

Крім того, податківці поінформували про механізм реєстрації касових апаратів та програмних РРО, а також детально розповіли про безкоштовне програмне рішення від податкової служби, яке доступно для завантаження на вебпорталі ДПС: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.