Фахівці податкової інспекції продовжують інформаційну кампанію серед місцевих підприємців щодо реєстрації і використання РРО та програмних РРО.
Підготовлені роз'яснювальні матеріали та наочна демонстрація функціоналу програмного забезпечення дозволяють платникам отримати необхідні знання для подальшої реєстрації і роботи з РРО "в смартфоні".
Також спеціалісти надають детальну інформацію стосовно особливостей розрахункових операцій, щодо форми фіскального касового чеку, ведення товарного обліку та необхідних документів, які мають бути у суб'єкта господарювання за місцем торгівлі чи надання послуг.
Нагадаємо, платники Вільнянської державної податкової інспекції мають можливість отримати фахові консультації з питань оподаткування, звітності, роботи з касовою технікою та інші сервісні послуги. До модератора Центру обслуговування платників можна звернутись за телефоном: (06143) 4-24-67.