Для новомиколаївських підприємців спеціалісти податкової інспекції організували тематичні зустрічі, які допомагають отримати знання для попередження можливих порушень у сфері розрахункових операцій.
Під час заходів податківці роз'яснюють нюанси законодавства та знайомлять з функціоналом програмних РРО від ДПС, яке безкоштовно доступно за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Також фахівці інспекції наголошують на законодавчих вимогах щодо необхідності оформлення найманої праці, застосування онлайн-платіжних засобів під час торгівлі та ведення товарного обліку.