Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Запоріжці спрямували на підтримку української армії 584 мільйони гривень військового збору

, опубліковано 08 листопада 2023 о 09:03

З початку року запорізькі платники податків перерахували до державного бюджету 584 мільйони гривень військового збору. У жовтні зі своїх доходів запоріжці спрямували на підтримку української армії 58 мільйонів 600 тисяч гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Дмитро Шаповалов.

Нагадаємо, військовий збір сплачується з 2014 року. Платниками є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню, зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.

Разом з тим, на період воєнного стану не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців та працівників, які беруть безпосередню участь в бойових діях. Однак, це не стосується заробітної плати мобілізованих співробітників.

Висловлюємо подяку мешканцям регіону, які сумлінною працею і відповідальною сплатою податків підтримують Збройні Сили України і наближають перемогу!