Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Запорізькі підприємства-забруднювачі сплатили майже 235 мільйонів гривень екологічного податку

, опубліковано 10 листопада 2023 о 08:49

З початку року від запорізьких платників до бюджетів усіх рівнів надійшло 234,7 мільйона гривень екологічного податку. Так, до державного бюджету направлено 202 мільйони 800 тисяч гривень, до місцевих скарбниць перераховано 31 мільйон 900 тисяч гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Дмитро Шаповалов.

У жовтні надходження з екологічного податку склали майже 2 мільйони гривень. Зокрема, до держбюджету спрямовано 1,2 мільйони гривень, до місцевих бюджетів сплачено 700 тисяч гривень.

Звертаємо увагу, що підприємства, зареєстровані за місцем розміщення об'єктів оподаткування на територіях, де ведуться (велися) бойові дії, та на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, можуть не нараховувати та не сплачувати екологічний податок. 

При цьому, суб'єкти господарювання не повинні подавати заяву до контролюючого органу про відсутність у звітному році об'єкта екологічного податку, якщо джерела забруднення знищені або знаходяться на територіях ведення бойових дій.

Більше інформації з питань оподаткування читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua.