Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Новації законодавства та податкові онлайн сервіси: мешканці громад Запорізького району звертаються за консультаціями

, опубліковано 14 листопада 2023 о 09:40

Фахівці Центру обслуговування платників Запорізької ДПІ надають відвідувачам десятки сервісних послуг, з-поміж яких, на даний час, найбільш затребуваними є консультації з питань застосування податкового законодавства та реєстрація програмних РРО.

Підприємці і представники громад району звертаються до податківців за роз'ясненнями щодо особливостей оподаткування на прифронтовій території враховуючи зміни, внесені Законом України №3219-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану". Серед найбільш поширених питань – нюанси сплати єдиного податку, подання звітності, виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам та проведення податкових перевірок суб'єктів господарювання торговельної сфери.

Також у Центрі обслуговування платників проводяться роз’яснювальні заходи, під час яких спеціалісти інспекції допомагають зареєструвати програмні РРО та пояснюють вимоги до ведення товарного обліку і розрахункових операцій.