Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Запорізький бізнес спрямував до держбюджету понад 436 мільйонів гривень податку на прибуток

, опубліковано 16 листопада 2023 о 08:58

З початку року запорізькі компанії, організації та установи сплатили до державного бюджету 436 мільйонів 500 тисяч гривень податку на прибуток.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Дмитро Шаповалов, у жовтні з прибутків підприємств регіону надійшло понад 8 мільйонів гривень.

Нагадаємо, платники податку на прибуток, які є власниками, орендарями, користувачами на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, зобов’язані визначати у складі податку на прибуток податок у вигляді мінімального податкового зобов’язання – позитивне значення різниці між сумою загального мінімального податкового зобов’язання та загальною сумою сплачених податків, зборів, платежів та витрат на оренду земельних ділянок.

При цьому, тимчасово за 2022 та 2023 роки не нараховується та не сплачується загальне мінімальне податкове зобов’язання за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, та/або за земельні ділянки, визначені обласними військовими адміністраціями як засмічені вибухонебезпечними предметами та/або на яких наявні фортифікаційні споруди. 

Детальну інформацію про нарахування і сплату податків читайте на сторінках сайту податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.