Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Торгували жіночим взуттям в Instagram, але чеки не видавали: запорізькі податківці зафіксували чергове порушення

, опубліковано 18 грудня 2023 о 15:34

Співробітники податкової служби регіону встановили черговий факт порушення вимог законодавства під час проведення розрахункових операцій в Інтернет-торгівлі.

Для торгівлі жіночим взуттям суб'єкт господарювання використовував сторінку в Instagram, але фіскалізовувати операції, зокрема, видавати покупцям чеки не поспішав. У такий спосіб продавець не тільки не дотримувався податкового законодавства, але й порушував права покупців.

Напередодні перевірки аудитори зробили Інтернет-замовлення, а вже під час отримання пари взуття в назначеному місці, де здійснювались продажі, було зафіксовано факт торгівлі без застосування реєстратора розрахункових операцій або програмного РРО.

За результатами проведеної фактичної перевірки податківці склали акт фактичної перевірки та адміністративний протокол за частиною 1 статті 1551 КУпАП.

Нагадаємо, фахівці підрозділів податкового аудиту Головного управління ДПС у Запорізькій області аналізують інформацію, розміщену на сайтах, Інтернет-майданчиках, та встановлюють факти порушення вимог порядку проведення розрахункових операцій суб'єктами господарювання при здійсненні продажу товарів через мережу Інтернет.