Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Запорізький бізнес сплатив 779 мільйонів гривень єдиного податку

, опубліковано 28 червня 2024 о 09:45

За п'ять місяців запорізькі представники малого і середнього підприємництва сплатили до місцевих бюджетів 779 мільйонів гривень єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 27 відсотків.

Найбільші суми єдиного податку перерахували фізичні особи-підприємці – майже 657 мільйонів гривень, від суб'єктів господарювання-юридичних осіб надійшло 91 мільйон 700 тисяч гривень, від представників сільського господарства – 30 мільйонів 842 тисячі гривень.

У травні представники спрощеної системи оподаткування направили до бюджетів громад регіону 152 мільйони гривень, що на 35 відсотків більше, ніж у травні минулого року.

Нагадаємо, суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може перейти на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. Такий перехід здійснюється один раз протягом календарного року.

Докладно про особливості перебування на спрощеній системі оподаткування читайте у розділі "Онлайн-навчання" на вебпорталі податкової служби: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/ediniy-podatok.