За два місяці до місцевих бюджетів регіону надійшло 26 мільйонів 600 тисяч гривень податку на нерухомість. Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, порівняно з минулим роком надходження зросли більш ніж на 11 мільйонів гривень.
Власники нерухомого майна-юридичні особи сплатили 18 мільйонів 400 тисяч гривень, фізичні особи спрямували 8 мільйонів 300 тисяч гривень.
У лютому до скарбниць громад перераховано 7 мільйонів 600 тисяч гривень податку на нерухомість, що майже на чотири мільйони гривень більше, ніж торік.
З початку року суб'єкти господарювання подали до податкової служби понад дві тисячі декларацій з податку на нерухоме майно. Для фізичних осіб сформовано майже 23 тисячі податкових повідомлень-рішень про сплату податку.
Детальна інформація про особливості оподаткування нерухомості розміщена у розділі "Онлайн-навчання" на вебпорталі податкової служби: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/podatok-na-neruhome-mayno/.