Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Чернігівщині підбили проміжні підсумки деклараційної кампанії

02.07.2020

Днями голова Чернігівської об'єднаної територіальної громади Віталій Манич провів засідання виконавчого комітету, під час якого серед інших розглядався стан декларування доходів громадян.

Як повідомила заступниця начальника Токмацького управління-начальниця відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Тетяна Кузьменко, з початку року мешканці Чернігівського району подали 891 декларацію про майновий стан і доходи, в яких задекларували 7,5 мільйона гривень. Нараховано до сплати до бюджету 1,4 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб та 100 тисяч гривень військового збору. При цьому близько половини з цих сум вже надійшли до скарбниць.

Крім того, працівники Токмацького управління сформували 300 податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно та 5364 – з плати за землю. У результаті бюджети мають отримати 348,6 тисячі гривень податку на нерухомість та 898,2 тисячі гривень земельного податку і орендної плати, з яких наразі платники спрямували 67 та 40 відсотків, відповідно.

 

Токмацьке управління ГУ ДПС у Запорізькій області