Головне управління ДПС
у Запорізькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податок на доходи фізичних осіб поповнив місцеві скарбниці Олександрівського, Комунарського та Шевченківського районів Запоріжжя майже на 1,4 мільярда гривень

опубліковано 14 вересня 2021 о 14:56

Упродовж січня-серпня поточного року платники Олександрівського, Комунарського та Шевченківського районів м. Запоріжжя спрямували до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 836 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. З них до державного бюджету надійшло 459 мільйонів гривень та до місцевих бюджетів – 1 мільярд 377 мільйонів.

Як повідомив начальник Олександрівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Запорізькій області Володимир Бабич, це на 889 мільйонів гривень більше, ніж торік.

Найбільшими платниками цього податку є підприємства таких галузей економіки, як виробництво повiтряних i космiчних лiтальних апаратiв, супутнього устаткування, дослiдження й експериментальнi розробки у сферi iнших природничих i технiчних наук, виробництво iнструментiв i обладнання для вимiрювання, дослiдження та навігації, а також заклади охорони здоров'я, надання соціальної допомоги та освіти.