Цього року найсвітліше свято християнського світу ми зустрічаємо з тяжким серцем, занадто багато забрала у нас війна. Але разом з розпачем та скорботою за душами загиблих українців, зруйнованих міст і сіл, у серці кожного з нас живе віра в те, що життя переможе смерть, добро переможе зло, а світло – темряву. І цю віру не забрати жодному загарбнику.
Насамперед хочеться побажати сил та витримки нашим мужнім воїнам, які боронять Україну. А для кожної української родини – миру, якнайшвидшого возз’єднання з близькими та непохитної віри у нашу перемогу і щасливе майбутнє.
Христос воскрес! Розквітне Україна!
Колектив та начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов