Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У січні бюджети запорізьких громад отримали майже 763 мільйони гривень податкових надходжень

, опубліковано 07 лютого 2024 о 09:04

У січні до місцевих бюджетів регіону надійшло 762 мільйони 600 тисяч гривень податків. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Іван Саранцев.

Як зазначив керівник податкової служби області, 66 відсотків доходів скарбниць – це сплата податку на доходи фізичних осіб. Майже 22 відсотки надходжень склав єдиний податок, перерахований представниками малого і середнього підприємництва. Земельний податок і орендна плата у місцевих бюджетах становили близько восьми відсотків, акцизний податок з роздрібного продажу підакцизної продукції – понад два відсотки.

Нагадаємо, рахунки для сплати податків і зборів у розрізі територій доступні для завантаження на вебпорталі податкової служби: https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/. Реквізити рахунків для платників Запорізької області – за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv.

Актуальну інформацію та роз'яснення норм податкового законодавства читайте на сторінках субсайту Головного управління ДПС у Запорізькій області: https://zp.tax.gov.ua.