Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Заборгованість запорізьких платників податків зменшилась на 241 мільйон гривень

, опубліковано 28 травня 2024 о 09:05

З початку року податкові борги платників регіону скоротились на 241 мільйон гривень.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Іван Саранцев, з метою погашення заборгованості фахівці податкової служби направили до суду 159 позовів на суму 134 мільйони гривень. На даний час судовими органами задоволено 96 позовів на суму майже 20 мільйонів гривень. 

Прийнято 220 рішень про стягнення податкового боргу в сумі 62 мільйони 300 тисяч гривень, стягнуто платіжними інструкціями понад шість мільйонів гривень.

Відповідно до норм Податкового кодексу України, списано безнадійний податковий борг в сумі 158 мільйонів 560 тисяч, більша частина якого припадала на боржників-банкрутів.

Також з початку року погашено заборгованість з єдиного внеску у сумі 24 мільйони 700 тисяч гривень, у тому числі, майже шість мільйонів гривень стягнуто через органи Державної виконавчої служби.

Більш детально про особливості погашення податкового боргу читайте на вебпорталі податкової служби: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/robota-z-pogashennya-podatkovogo-borgu/.