Головне управління ДПС
у Запорізькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Вознесенівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Запорізькій області

опубліковано 19 січня 2022 о 09:30

Начальник: Шляжко Людмила Петрівна

Адреса: 69001, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 14

Телефон:  (061) 227-06-53

Електронна адреса (інспекції):

 

Приймання звітності платників Вознесенівського района: тел. 227-06-83

Облік платників Дніпровського, Хортицького районів, реєстрація, перереєстрація, анулювання платників, які обрали спрощену систему оподаткування: тел. 227-06-76

Приймання звітності платників Дніпровського, Заводського районів: тел. 227-06-75

Приймання звітності платників Хортицького району, облік платників Вознесенівського, Заводського районів: тел. 227-06-53

Реєстрація, перереєстрація РРО, надання адміністративних послуг: тел. 227-06-62

Видача індивідуальних податкових номерів, довідок про доходи громадянам: тел. 227-06-60

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян 

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, ГУ ДПС у Запорізькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що ГУ ДПС у Запорізькій області приймає звернення громадян засобами електронної пошти zp.zvernennya@tax.gov.ua та через Електронний кабінет платника у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Прийом громадян посадовими особами здійснюється в громадській приймальні приміщення ГУ ДПС у Запорізькій області, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 166. Для зручності громадян прийом посадовими особами управління на правах відокремлених підрозділів ГУ ДПС у Запорізькій області здійснюється за місцем розташування зазначених управлінь.

Запис на прийом до посадових осіб Головного управління ДПС у Запорізькій області здійснюється управлінням податкових сервісів за телефоном: (061) 219-05-59 або особисто в кабінеті №104 приміщення ГУ ДПС у Запорізькій області за адресою м. Запоріжжя, пр. Соборний, 166.

Запис на черговий прийом до керівництва органу ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДПС - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом

(п.7 Розділу VI Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 березня 2015 року N 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2015 за N 484/26929, зі змінами).

Суб-сайт ГУ ДПС у Запорізькій області: www. zp.tax.gov.ua

Вознесенівська державна податкова інспекція забезпечує:

реалізацію повноважень ГУ щодо платників податків на території Вознесенівського, Дніпровського, Заводського та Хоритцького районів м.Запоріжжя  

Інформація щодо відповідальних осіб при наданні консультацій платникам